بلاگ

ایران آرشیتکت
۱۳۹۷/۰۶/۲۱
آموزش بدون دیدگاه

ایران ارشیتکت

ایران ارشیتکت یک محیط امن برای ارتباط کارفرما با پیمانکار است! اینجا کار به صورت دورکاری انجام می شود و به پیمانکار اطمینان کافی برای داشتن پروژه و دریافت به موقع مبلغ مورد بحث را می دهد. برای کارفرما نیز این بستر را ایجاد می کند تا با بررسی افراد متخصص کار را به کسی که می خواهد بسپارد !

ایران ارشیتکت در زمینه های نقشه کشی ، معماری ، عمران ، برق و شهر سازی پیمانکار می پذیرد و به کارفرما اجازه می دهد تا متناسب با نیاز خود این افراد را انتخاب کند.

چرا باید ایران ارشیتکت را انتخاب کنم!

  • از موقع ثبت نام یک مشاور شما را در پیدا کردن اولین پروژه همراهی می کند! علاوه بر ان چگونگی استفاده از سایت را به شما آموزش می دهد
  • شما می توانید به صورت نزدیک نیز کار کنید! خیلی از سایت های دورکاری این امکان را برای شما فراهم نمی کنند
  • نگرانی دریافت پول در زمان درست در اینجا وجود ندارد!
  • شما با توجه به تخصص ها و مهارت هایی که واقعا دارید می توانید اینجا کار پیدا کنید!
  • اگر به مشکلی بخورید پشتیبان های ما پاسخ شما را می دهند و مشکل شما را رفع خواهند کرد

قابلیت های سایت ایران ارشیتکت:

دسترسی راحت به پروژه ها!

در دورکاری دسترسی به پروژه ها کمی تا حدی مشکل است اما اینجا! شما در این سایت توانایی مشاهده تمام اطلاعیه ها را دارید ! شما نیز می توانید در سایت ، پروژه هایتان را به تفکیک نیز ببینید! از همه مهم تر اینکه می توانید پروژه ها رو در دسته بندیهای بودجه ، مکان و رشته پروژه ببینید! حتی بر اساس توانمندی ها یا حتی کلید واژه جستجو نیز می توانید بکنید!

پشتیبان آنلاین!

شما می توانید به صورت آنلاین با پشتیبانان ما در ارتباط باشید! هر سوال و یا مشکلی که برای شما پیش آمد آن را به صورت آنلاین بپرسید! ما در عصر تکنولوژی قرار داریم و برای هر کاری زنگ زدن کمی اعصاب خورد کن محسوب می شود اما تو ایران ارشیتکت کار این مشکل دیده نمی شود! برای کسی که به دورکاری روی می اورد شروع اولیه کار می تواند سخت باشد اما با پشتیبان انلاین این کار کمی اسان تر می شود!

ارتباط آنلاین با کارفرما!

شما می توانید به صورت خصوصی و در یک محیط امن نیز با کارفرما خود در ارتباط باشید و انلاین صحبت کنید. این محیط برای این تعبیه شده که شما قیمت ها و نوع کار و به قولی مفاد قرار داد را باهم مشخص کنید تا بعدا کسی نتواند دیگری را اذیت کند. ایران ارشیتکت نیز این اطلاعات را به صورت محرمانه نگه می دارد تا در مواقع لزوم با نشان دادن ان به طرفین قرارداد مشکلات احتمالی بین طرفین را حل کند.

ویژگی های پروفایل!

مشخص کردن مهارت ها

شما در پروفایلتان می توانید علاوه بر مشخص کردن اطلاعات شخصی مهارت های خود را نیز به نمایش بگذارید! کارفرما ها نیز با دیدن این مهارت از شما برای کار دعوت به عمل بیاورند! تازه می توانید علاوه بر مهارت های خود رزومه و نمونه کارهایتان را نیز در ایران ارشیتکت به نمایش بگذارید! این نمونه کارها به شما کمک می کند تا علاوه بر بالابردن شانس شما در نزد کارفرما شما میزان قدرت حرفه خود را به نمایش بگذارید!

گزینه دسترسی

شما علاوه بر این ها یک گزینه دسترسی برای استخدام نیز دارید! با روشن کردن آن می توانید به کارفرما ها اطلاع دهید که شما در دسترس هستید و انها می توانند شما را برای پروژه های خود انتخاب کنند. خوبی این گزینه این است که اگر شما مایل به انجام کار نباشید یا مشغول به پروژه ی دیگری باشید یا حتی در حال استراحت باشید خود را از دسترس کارفرما ها خارج کنید تا پروفایل شما برای پیشنهاد ها بسته باشد.

مشخص کردن مدارک غیر از دانشگاه!

شما می توانید علاوه بر مشخص کردن مدرک تحصیلی خود گواهینامه هایی که جدای از اموزش عالی ( دانشگاه ) نیز گرفتید به نمایش بگذارید. این به شما این نیز می تواند شانس شما را برای دریافت پروژه نزد کارفرما بالاتر ببرد. مثلا یک معمار در دانشگاه طراحی داخلی نمی آموزد پس اگر او دوره های طراحی داخلی را گذرانده باشد می توانید در اینجا برای نمایش به کارفرما به اشتراک بگذارد.

id card

جدای از همه این ها شما از ایران ارشیتکت یک id card دریافت می کنید! شما می توانید این id card را به شرکت ها نشان دهید تا بدانند شما زیر نظر ایران ارشیتکت کار می کنید! این به شما کمک می کند تا بتوانید از نزدیک نیز کار دریافت کرده و استخدام شوید!

در ضمن این سایت در ابتدا برای شما یک اموزش در نظر گرفته است تا بار اول برای کار با آن به مشکل بر نخورید!

نظر

})