درباره ما

ایران آرشیتکت  در سال ۱۳۶۹ تاسیس شده و از آن زمان تا کنون در راستای بهبود زیر ساخت های شهری و عمرانی فعالیت کرده است و در این زمان تصمیم به ارائه خدمتی نوین و جدید جهت ارتباط مستقیم بین کارفرما و پیمانکار گرفته است . با توجه به اینکه  هزاران شرکت به دنبال نیروی کار و هم چنین هزاران فارغ التحصیل به دنبال کار هستند ایران آرشیتکت کار بستر امنی برای پرداخت سریع تر و سپردن پروژه ها به افراد متخصص ایجاد کرده است.

همچنین با ارائه طیف گسترده ای از گزینه های پرداخت، از جمله درگاه شاپرک ، زرین پال  و …، بصورت کاملا امن و مطمئن از مبلغ بودجه شما محافظت می کند و در انتهای پروژه با درخواست کارفرمایان به حساب پیمانکاران واریز می گردد .

ما که هستیم

ایران آرشیتکت چگونه کار می کند ؟

ما یک راه حل مقرون به صرفه برای صاحبان کسب و کار ، و پیمانکاران ارائه می دهیم. مهم نیست کجا زندگی میکنی در ایران، ما برای شما یک گزینه داریم آن هم فقط و فقط و فقط پیشرفت کردن بدون حد و مرز میباشد . در ایران آرشیتکت با حذف شدن واسطه ها پروژه شما مستقیم به یک پیمانکار و در صورت لزوم گروهی از مشاوران تایید شده شما نشان داده میشود همچنین بعد از اتمام پروژه پیمانکاران می توانند از پروژه انجام شده به عنوان یک رزومه در صفحه خود یاد کنند ،  هدف ما این است که به هر یک از صاحبان کسب و کار کمک کنیم تا کسب و کار خود را افزایش دهند و نگران پرداختن آن نباشند.

تمامی عزیزانی که در رشته های عمران ، معماری ،نقشه کشی ، شهرسازی ، برق و تاسیسات می توانند با ما همکاری کنند ، هم چنین ایران آرشیتکت بعد از واگذاری دفتر مجازی به پیمانکاران متعهد خود ، از طریق دیتابیس جامعی از اطلاعات ساختمانی ماهانه تا ۲۰ پروژه ارسال می کند

 

صاحب امتیاز : ستاره برکتین

تیم ما

نام و نام خانوادگی

نام و نام خانوادگی

نام و نام خانوادگی

نام و نام خانوادگی

})